DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
Akce

EMk.   tri-keratin systém

krásné a zdravé vlasy za 45minut!Co je to tri-keratin komplex.. regenerační účinek proteinu je založena na molekulární váze neboli schopnosti penetrace do různých vrstev vlasu.Působí paralelně jak ve vnější tak i ve vnitřní části díky rozdílným velikostem keratinu který obsahuje.Keratinová péče,která navrací vlasům zdraví a obnovuje původní strukturu vlasů.Díky své jedinečné kombinaci 3různých druhů keratinu,je tato péče záchranou vašich vlasů.Hloubková regenerace poškozených vlasů.Dopřejte svým vlasům zdraví,sílu a lesk.

EMK..je:

-jeden z nejsilnějších produktů pro rekonstrukci vlasového vlakna na trhu,který obnovuje vlasovou strukturu

-45min.ošetření ve čtyřech krocích pro extrémní obnovu suchých,drsných,křehkých,tvrdých vlasů

-složení na bázi keratinu obsahuje vysokou koncentraci tri-keratinového komplexu,který proniká do vnitřní struktury vlasů a obnovuje tvorbu keratinu

-osetření které dodává lesk,objem,jemnost,hebkost,sílu odolnost a eliminuje krepatění vlasů

EMK...není:

-narovnavací ošetření Brazilský keratin

-narovnavací ošetření

-na bázi formaldehydu a neobsahuje formaldehyd

-technické ošetření,které narušuje vazby vlasů

Ultrazvuková žehlička

 

Nová revoluce ve vlasové kráse přichází - ultrazvuková vlasová omlazovací žehlička  zajistí až o 60% lepší absorpci výživy , uhladí vlasové šupinky. Získáte tak krásné, lesklé a elastické vlasy .

 

Ultrazvuková žehlička na vlasy není klasická tepelná vlasová žehlička ani přístroj na rovnání vlasů. Je to zařízení s moderní technologií budoucnosti, která sklidilo velký úspěch po celém světě. Ultrazvuková žehlička je ideální pro zapracování hloubkově působících vlasových kúr a pro vnitřní a povrchové ozdravení vlasů.

S ultrazvukovými vlnami je výživa a pigmenty vstřebávána do vlasu efektivněji s pomocí dlouhých infračervených paprsků je poškozené vlasové vlákno obnoveno okamžitě. Vyživuje tak vlas zevnitř a opraví zvenku, což zajistí nejen zvýšenou elasticitu a prevenci před lámáním vlasových konečků, ale i lepší a rychlejší absorpci výživy.

Relaxační masáže hlavy-dokonale uvolní svalové napětí a uvede klienta do stavu hluboké relaxace

Tvorba webových stránek na WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek